Beste Acavit

Yönetim Kurulu Başkanı
1995 yılında, Adana’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde Psikoloji bölümü son sınıf öğrencisi. Üniversite hayatı boyunca LGBT+ ve kadın hakları konularına ilgi duydu. Türk Psikologlar Derneği LGBT+ biriminde LGBT+ ve Ruh Sağlığı eğitimini tamamladı. Ardından, Genç Kadın Akademisi projesiyle Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği’ne dahil oldu. Proje sonrası dernekte gönüllülüğe devam etti ve dernek bünyesinde çeşitli projelerde görev aldı.

Berat Can Erdoğan

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
1996 yılında İzmir’de doğdum. Önce Konya Dolapoğlu Anadolu Lisesi’ni 2014 yılında bitirdim. Ve şu anda Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü öğrencisiyim. 2016 yılının Nisan ayında Y-PEER Türkiye ağına akran eğitmeni olarak katıldım ve o zamandan bu yana akran eğitmenliği yapmaktayım. 2016 Kasım ayından bu yana da Y-PEER Türkiye ağının ülke temsilcisi olarak görev almaktayım.

İnci Gündoğdu

Sayman
İnci Gündoğdu 1995 yılında Aydında doğdu. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümüne 2013 yılında girmiş olup, şu anda dördüncü sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. 2017 yılının Mayıs ayında Cinsel Sağlık Üreme Sağlığı Eğitimi'ne katılarak Y-PEER Türkiye ile tanıştı. 2017 yılının Ağustos ayından bu yana da Yönetim Kurulunda Yedek olarak yer almakta, proje geliştirme ekibine destek sağlamaktadır.

Cansu Taşdemir

Yönetim Kurulu Üyesi
Cansu Taşdemir 2017 yılında ODTÜ Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu. Lise yıllarından beri Kadın Hakları ve LGBTI+ hakları alanında sivil toplum kuruluşlarıyla çalışarak savunuculuk faaliyetlerinde bulundu. 2015 yılında İnsani Yardım Gerektiren Durumlarda Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Akran Eğitimi Projesi'ne katıldı. Bu zamandan beri Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği'nde aktif olarak yer alıyor.

Merve Apaydın

Yönetim Kurulu Üyesi
Merve Apaydın 1995 doğumlu. Gazi üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü 5. sınıf öğrencisidir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler yürütmektedir. 2017 yılı başında Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneğinde gönüllü faaliyetlerine başlamış olup 2017 Nisan ayında akran eğitmeni olmuştur. Dernekteki çalışmalarına proje yazım ekibine dahiliyeti ile devam etmektedir.

Canan Demir

Yönetim Kurulu Üyesi
Canan Demir 1996 yılında doğdu.Ankara Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü 3. sınıf öğrencisidir. Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği’nde 2017 Nisan ayında akran eğitmeni olmuştur.Dernekteki çeşitli faaliyetlerde koordinasyon kısmına destek olmaktadır ve hali hazırda derneğin proje yazım ekibinde çalışmalara devam etmektedir.Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler yürütmektedir.

Kamil Yücel

Yönetim Kurulu Üyesi
Çankaya Üniversitesi Matematik-Bilgisayar Bölümü mezunudur. Kamil YÜCEL, 2003 yılından bu yana kadın, genç, çocuk, çevre, toplumsal barış gibi konularda birçok projede yer aldı. Ekip çalışması, iletişim, üreme sağlığı ve cinsel sağlık konularında eğitmenlik yaptı. 2016 yılı başından beri Türk Kızılayı Derneği’nde çalışıyor. Türk Kızılayı Derneği’nde Psikososyal Programı, Koruma Programı ile Uyum ve Geçim Kaynağını Geliştirme Programları kapsamında hizmetler veren Ankara ve Adana Toplum Merkezleri’nde proje yöneticiliği yapıyor.

Esengül Yılmaz

Yönetim Kurulu Üyesi
1992 yılında Ankara’da doğdu. Ünye Fen Lisesi’nden 2010 yılında mezun oldu. Şuan da Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde öğrencidir. Nisan 2016’da Y-PEER Türkiye ağına akran eğitmeni olarak katıldı. O zamandan beri ağda akran eğitmenliği yapmaktadır. Kasım 2016’dan beri Gençlik Örgütleri Forumu’nda (Go-For) dernek temsiliyeti görevini sürdürmekte.

Fatma Turgut

Yönetim Kurulu Üyesi
1995 yılında İzmir’de doğdu. 2013 yılında İzmir Karşıyaka Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü öğrencisidir. Nisan 2016’da Y-PEER Türkiye ağına akran eğitmeni olarak katıldı. O tarihten beri akran eğitmenliği yapmaktadır. Kasım 2016’dan beri Y-PEER Türkiye ağının ülke temsilcisi olarak görev almaktadır.

İrem Çelik

Yönetim Kurulu Üyesi
İrem Çelik 1997 yılında Ankara’da doğdu.Şu anda Hacettepe üniversitesi işletme bölümünde okumaktadır.2015 yılından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük yapmaktadır. 2016 yılının 1 Aralık çalışmalarında dernekle tanışmış olup şu anda gönüllü koordinasyonunu yürütmektedir.Ayrıca 2017 yılının Aralık ayında Y-PEER ağına eğitmen olarak dahil olmuştur.

Yiğit Timur

Yönetim Kurulu Üyesi
1989 yılında İzmit'te doğdum. Kocaeli Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdim. Halen Kocaeli Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim ve 4 yıldan beri Kocaelide serbest avukatlık yapmaktayım Ypeer Türkiye'ye kuruluş aşamasında kurucu üye olarak katıldım. Ağustos 2017 den beri hukuk alanında destek olmak üzere yönetim kurulu yedek üyesiyim.