Gönüllü Programı Çağrısı

Kategori: duyuru, Eğitim | 0

Bir şeyler sence de yanlış ya da eksik değil mi? Kendin ve çevren için olumlu değişimler yaratmak istiyorsun, ama yalnız mı hissediyorsun? Hissetme!

Biz Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği (Y-PEER Türkiye) olarak gençlerin cinsel sağlık ve üreme sağlığı ile ilgili doğru bilgiye, korunma yöntemlerine, gebeliği önleyici yöntemlere kolayca erişebilmelerini, cinsiyet, cinsel yönelim temelli hiçbir ayrımcılığa ya da şiddete maruz kalmamaları için genç dostu sağlık hizmetlerine erişebilmelerini istiyor ve bunun için çalışıyoruz!

Eğer sen de böyle düşünüyorsan bu değişimi, farkındalığı beraber oluşturalım. Gel, Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği’nde (Y-PEER Türkiye) gönüllü ol!

Gönüllü olmak istiyorum diyorsan seni bir sürece davet ediyoruz 🙂

“Peki bu süreç ne?” dediğini duyar gibiyiz. Bu süreç bir başvuru formundan, bir görüşmeden ve bir eğitimden oluşmakta. Başvuru formlarından belirlenen kişiler ile bir görüşme gerçekleşecek. Görüşmelerle birbirimizi daha iyi tanıyacağız ve beklentilerimizi daha açıkça konuşabileceğiz. Bu görüşmeler sonrasında belirlenen kişilerle de bir eğitim gerçekleştirip faaliyetlerimize başlayacağız 🙂

Dünyayı daha iyi bir yer yapmaya aşağıdaki linkteki formu doldurarak başlayabilirsin. Son başvuru tarihi; 14 Ekim 2017, Cumartesi

Başvurunu Yap!